Mjesec hrvatske knjige 2015.

U sklopu manifestacije Mjesec hrvatske knjige 2015. u našoj školi održano je predavanje o prirodnim fenomenima vezanima za svjetlost. Predavanje su u utorak 20. listopada 2015. održali studenti 5. godine Odjela za geografiju Sveučilišta u Zadru u suradnji sa Gradskom knjižnicom Zadar (Bibliobus). Predavanju su nazočili učenici petog razreda zajedno sa svojim profesorom geografije Antom Šarom. Tijekom predavanja učenicima je na zanimljiv način predočeno kretanje Zemlje oko svoje osi i oko Sunca te su im prikazani neki od načina orijentacije u prostoru. Nakon održanog predavanja učenici su imali priliku postaviti pitanja, ali i iznijeti svoja zapažanja o svijetu oko sebe.

Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.