Posjet kinu i županu Zadarske županije

Učenici razredne nastave i njihove učiteljice odlučile su dan provesti izvan svojih učionica pa su tako u petak 20. studenog 2015. posjetili Cinestar i odgledali film Mali princ. Nakon filma, laganom šetnjom, uputili smo se na sam Poluotok. Na popularnom Forumu učenici su pojeli svoju marendu, a zatim smo se rivom preko Pozdrava suncu uputili u Dom Zadarske županije gdje nas je dočekao župan gosp. Stipe Zrilić sa svojim suradnicama.
Učenici su pažljivo slušali župana, odgovarali na pitanja, a zatim su i sami postavljali pitanja županu.

Predstavnici razreda dobili su na poklon zastavice županije, a ravnateljica Božena Župan s učiteljicama, pripravnicama i asistenticom u nastavi na poklon su dobile fotomonografiju Zadarske županije.

fotogalerija