Maškare u OŠ Zemunik

U petak 5. veljače u našoj školi održana je  maškarana priredba u kojoj su sudjelovali svi učenici i učitelji. Bila je to zabavna avantura u kojoj su nas zabavljali šareni maškarani prvašići, navijači i rukometaši 2. razreda, učenici 3. razreda su utjelovili pretke, a četvrtaši kraljeve i kraljice. U svijet bajki odveli su nas učenici 5.razreda kao Snjeguljica i sedamnaest patuljaka. Nakon toga veselje se nastavilo na svadbi 6. razreda, a malo drame priuštili su nam Anonymusi iz 7.razreda kao i Arapi iz 8.razreda. Svi učenici nagrađeni su slasnim krafnama, a stručni žiri pojedince je nagradio za najsmješniju, najljepšu i najoriginalniju masku.

Kroz ovu nezaboravnu avanturu  vodile su nas „stroga profesorica“ i „klaun Čičko“.

fotogalerija