Predstavljanje projekta ''Zemunički ekolozi''

Učenici koji pohađaju Građanski odgoj i obrazovanje pokrenuli su projekt ''Zemunički ekolozi-razvrstavajmo i reciklirajmo zajedno''. Cilj projekta je razvrstavanje cjelokupnog otpada škole čime se želi potaknuti i lokalna zajednica na aktivno uključivanje u projekt. Pored spremnika za papir učenici su izradili i spremnike za plastiku, plastične čepove, biootpad i baterije. Škola je dobila dio Zelenog otoka, a u iščekivanju smo još kontejnera za plastiku. Učenici su svoj projekt predstavili roditeljima na roditeljskom sastanku dana 3.3.2016. godine.