Portal Upisi u srednju 2016./2017.

S radom je započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima. Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve korisne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim osmašima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa. U ovom trenutku portal „Upisi u srednju 2016. / 2017.“  je jedini i podacima najpotpuniji portal na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici. Također na raspolaganju Vam je i Facebook stranica portala „Školovanje u RH“ . Pridružite se i primajte sve vijesti vezane za upise direktno na Vaše računalo ili pametni telefon.