Županijska smotra iz građanskog odgoja i obrazovanja

U četvrtak 31. ožujka 2016. naši učenici  sudjelovali su na Županijskoj smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja. Smotra se održala u Osnovnoj školi Šime Budinića u Zadru. Program smotre započeo je u 9:30  glazbenim i scenskim nastupom učenika Osnovne škole Šime Budinića kao i prigodnim obraćanjem ravnatelja škole. Potom je slijedio prikaz i obrana projekata. Naši učenici Lea Biloglav, Sara Šarić, Anđela Šare, Manuel Pinčić i Mateo Musić predstavili su svoj projekt „Zemunički ekolozi  - razvrstavajmo i reciklirajmo zajedno“. Potom su slijedila pitanja koja su im postavljali članovi stručne komisije. Nakon obrane svih prijavljenih projekata slijedila je kratka stanka, a potom i proglašenje pobjednika. Naši učenici osvojili su drugo mjesto čime su osigurali prolaz na Državnu smotru projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja. Čestitamo našim učenicima i želimo im puno sreće i uspjeha na državnoj smotri!

fotogalerija