Smotra plesnih skupina osnovnih škola Zadarske županije

Učenice naše škole, članice plesne skupine suvremenog plesa su sudjelovale na tradicionalnoj Smotri plesnih skupina osnovnih škola Zadarske županije u sklopu Županijskih dana 2016. Smotra je održana 21. travnja 2016. u kinu, u Sv. Filipu i Jakovu. Domaćin je bila OŠ Biograd. Djeca Zadarske županije, niži i viši razredi, svojim zavidnim plesnim vještinama predstavila su se u izvrsnom svjetlu. Ples kao izvanškolska aktivnost prigoda je da djeca pokažu svoju nadarenost i sklonost stvaralačkom umijeću.

fotogalerija