Smotra tradicijske baštine

U petak, 22. travnja 2016. naši učenici, članovi KUD-a Sv. Kata sudjelovali su na Smotri tradicijske baštine osnovnih i srednjih škola Zadarske županije. Smotra se održavala u Galovcu na sportskom centru OŠ Galovac s početkom u 10 sati. Kroz folklorni, glazbeni i dramski izričaj predstavili su se običaji raznih krajeva, a u holu škole su bile upriličene izložbe uporabnih predmeta i radionice tradicijskog veza. Članovi KUD-a Sv. Kata pod vodstvom Ane Marije Fabijan i Tine Perić su se predstavili s točkom ''Pjesme i plesovi Ravnih kotara i Bukovice''.

fotogalerija