Europa u školi

Naše učenice, Sara Šarić i Marija Buljat pod vodstvom mentorica Ane Babić, mag math. i Martine Griparić, mag. geogr. pobijedile su na međunarodnom i nacionalnom natjecanju za učenike i mladež Europa u školi, u literarnom i likovnom izričaju na razini Republike Hrvatske kojeg  su organizirali Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta RH.

Povodom proslave Dana Europe, 9. svibnja,  za nagrađene učenike i mentore priređuje se svečanost uručenja nagrada natjecanja Europa u školi u Zagrebu. Uz prigodan program nagrađenima će biti uručene knjige i diplome.

Čestitamo učenicama i profesoricama!