Državna smotra građanskog odgoja i obrazovanja

U subotu, 21. svibnja održana je Državna smotra građanskog odgoja i obrazovanja na kojoj su se predstavili i naši učenici Lea Biloglav, Anđela Šare, Sara Šarić, Manuel Pinčić i Mateo Musić. Učenici su se predstavili sa svojim projektom Zemunički ekolozi: razvrstavajmo i reciklirajmo zajedno. Smotra je održana u Gornjogradskoj gimnaziji u Zagrebu, a prije same smotre naši učenici u pratnji sa svojim mentoricama posjetili su Hrvatski Sabor. Učenici su svoj projekt predstavili pred stručnom komisijom, a nakon izlaganja prikladno su pohvaljeni i nagrađeni. Potom je slijedio svečani domjenak kao i druženje s ostalim sudionicima Smotre. Slobodno vrijeme učenici i mentorice iskoristili su za posjet Muzeju iluzija i šetnju gradom. U popodnevnim satim puni dojmova uputili su se put Zadra.

Zahvaljujemo se učenicima i mentoricama na uspješnom predstavaljanju naše škole!

fotogalerija