Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

U petak 14. listopada obilježili smo Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Sudjelovali su učenici od 1. – 8. r. zajedno sa svim djelatnicima Škole. Donijeli su raznovrsne plodove zemlje kao i proizvode koje su pripremale njihove vrijedne majke i bake. Napravili smo izložbu, a učenici 5. r. Anđela Dujak, Jeronim Peša, Maja Pinčić i Mirna Šarić recitirali su prigodne pjesme kao i učenica 6. r. Lea Biloglav koja je napisala svoju pjesmu,  posebno za ovu prigodu. Obilježavanju se pridružio i mjesni župnik don Jerko Vuleta koji je zazvao Božji blagoslov na pripremljenu hranu. Nakon zajedničke molitve i izraza zahvalnosti profesorica Glazbene kulture počastila nas je solo izvedbom pjesme Milost. Na samome kraju, zajedno smo pristupili stolu te se počastili plodovima jeseni i pekarskim proizvodima.

fotogalerija