Dan škole

Kao i svake godine, tako i ove učenici i njihovi profesori priredili su svečanu priredbu povodom Dana OŠ Zemunik 1.6.2017.  Svečanu priredbu obilježili su učenici i učenice različitim pjesmama, recitacijama i igrokazima. Nakon priredbe ravnateljica Božena Župan predstavila je i pohvalila učenike i njihove mentore koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima. Nagrađena je Anđela Dujak, 5.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike, Lidrana i geografije, Marija Biloglav, 8.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike , Mario Paleka, 4.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike, Sara Šarić, 7.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika i geografije, Karla Šarić, 7.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika i geografije, Marija Buljat, 7.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika i geografije, Maja Pinčić, 5.r. za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz geografije, te Manuel Pinčić, 8.r. i  Luka Paleka 8.r., za osvojeno prvo mjesto na Kvizu znanja Vukovar. Nagrađeni su i njihovi mentori Josipa Stevanja - profesorica hrvatskoga jezika, Tomislav Marušić - profesor matematike i Ante Šare - profesor povijesti i geografije.

fotogalerija