Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi za sve učenike bit će 3O. lipnja 2017. godine i to:

za učenike  od 1. do 7. razreda u 8,15 sati, a za učenike 8. razreda u 9,00 sati.

Autobus će dovesti učenike po uobičajenom rasporedu za početak nastave, a vratit će ih nakon podjele svjedodžbi.

Potpisivanje  prijavnice s listom prioriteta učenika osmog razreda i njihovih roditelja/skrbnika bit će 11. srpnja u 8,30 sati.

Popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018. nalazi se na web stranici škole te  ostaje isti kao i ove školske godine.

Svim učenicima želim lijepe i ugodne ljetne praznike, a učenicima osmoga  razreda upis u  željenu srednju školu.

Ravnateljica:

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč.