Školski odbor

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Kao i svake godine, i ovoga smo listopada svečano obilježili Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Naš vjeroučitelj je predvodio molitvu dok su učenici 5. razreda recitacijom „Blago danu koji počne mirisima kruha“ i pjesmom „Kruh koji dijelimo“ pridonijeli svečanosti atmosfere. Upriličena je izložba kruha i plodova zemlje u kojoj su sudjelovali kako djeca tako i njihovi učitelji. Duhovni plodovi susreta osjećali su se i u zajedničkom radosnom i nestrpljivom blagovanju. Na kraju, vjeroučitelj je zahvalio i roditeljima bez čijega truda ne bismo mogli na ovako svečan način sudjelovati u obilježavanju.

.

fotogalerija