Školski odbor

Radionica "La gabbianella e il gatto"

Radionicu pod nazivom "La gabbianella e il gatto" održala je članica Zajednice Talijana Zadar gospođica Dora Kvarantan na poziv nastavnice Mirjane Bobić. Radionica je održana za učenike petog i šestog razreda.
Na početku je ukratko prikazana radnja knjige autora Luisa Sepulveda "Storia di una gabbianella e del gatto" che le insegno a volare." Učenici su izradili kratku knjižicu o osnovnim informacijama i opisima glavnih likova.
Na kraju su pogledali isječke animiranog filma i rješavali niz zadataka vezanih uz priču. Zahvaljujemo na posjeti!!