Školski odbor

Naš školski izlet

U petak 11. svibnja 2018. išli smo na izlet na otok Pag. Vozili smo se autobusom i bilo je jako zabavno. Na početku smo posjetili Muzej soli, a zatim smo otišli do jedne kule, zatim dviju crkava i Muzeja paške čipke. Kada smo izašli otišli smo do suvenirnice i slastičarnice. Do sirane nas je prevezao autobus. Kada smo došli dobili smo zaštitna odijela. Jedva smo izdržali od jakog mirisa-ali smo preživjeli :-) Nakon toga slijedio je dio u kampu Straško gdje smo ručali, nakon toga pojeli najbolji sladoled, a zatim igrali razne igre; skakanje u vrećama, povlačenje užeta,… kad smo krenuli kući neki su pričali, neki pjevali, neki su se igrali, a neki i zaspali. Bili smo sretni što smo se vratili!

Niko Čanković, 2. razred
Učenički rad