Školski odbor

Obavijest o predupisu djece

Osnovna škola Zemunik, Zemunik Donji, obavještava roditelje (staratelje) da su OBVEZNI OBAVITI PREDUPIS DJECE U PRVI (1.) RAZRED OSNOVNE ŠKOLE  u vremenu od 28. do 30. siječnja 2019. godine.

PRIJAVU PREDUPISA MOŽETE OBAVITI U ŠKOLI ILI NA BROJ TELEFONA: 023/351-635.Uz prijavu je potrebno navesti: ime i prezime djeteta, datum, godinu i mjesto rođenja, imena roditelja, broj telefona te OIB djeteta.

Obvezu PREDUPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2019./2020. imaju djeca koja do 31. ožujka 2019. godine navršavaju šest (6) godina života.