Poziv na sudjelovanje u 18. humanitarnoj akciji "Vukovaru ZaDar"

Dragi učenici i nastavnici i ove nas godine humanitarna akcija "Vukovaru ZaDar" okuplja oko plemenitog cilja darivanja i brige za bližnjega. Zahvaljujući Vašoj potpori stigli smo do 18. akcije "Vukovaru ZaDar" u organizaciji Hrvatske katoličke udruge medicinskih sestara i tehničara, a pod pokroviteljstvom Zadarske županije i Grada Zadra. Pozivamo Vas da se odazovete ovoj jako potrebnoj akciji kako bi svojim skromnim doprinosom olakšali svakodnevicu potrebitima, usrećili one koji imaju manje od nas i vratili osmijeh svim našim dragim Vukovarcima.

Za našu školu planirano je prikupljanje namirnice "marmelada".

Svoj doprinos donesite u školu u ponedjeljak (1. prosinca 2014.).