Obavijest: Štrajk

Dragi učenici  i roditelji!

Dana 10. listopada 2019. štrajk je zaposlenika u osnovnim i srednjim školama Republike Hrvatske te stoga želim s vama podijeliti nekoliko informacija:

1. Škola je otvorena za prijem svih učenika tijekom štrajka

2. Ravnateljica škole je osoba za kontakt odnosno bit će zadužena za pružanje svih relevantnih informacija tijekom štrajka. Sve upite možete dostaviti na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Dragi roditelji najvažnije je da zajednički poduzmemo korake i donesemo odluke koje će osigurati potpunu sigurnost vaše djece tijekom štrajka.

Za sva pitanja i sugestije stojim na raspolaganju.

Ravnateljica škole