OBAVIJEST

Sindikat hrvatskih učitelja najavio je za utorak 5. studenog 2019. godine štrajk u svim osnovnim školama Zadarske županije, a u srijedu 6. studenog 2019. štrajk u svim osnovnim školama Republike Hrvatske. Koliko će se učitelja u našoj školi odazvati njihovom pozivu na štrajk ne možemo pretpostaviti.

Poštovani roditelji, škola će organizirati nastavu kao i prihvat djece sukladno mogućnostima odnosno broju učitelja koji ne budu u štrajku.

S obzirom na to da ne možemo predvidjeti daljnji tijek događanja oko štrajka, na vrijeme ćemo Vas svakodnevno obavještavati preko mrežnih stranica škole.