POZIV NA TESTIRANJE KANDIDATA ZA RADNO MJESTO TAJNIK/CA ŠKOLE

Temeljem čl. 9. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Zemunik, Povjerenstvo za postupak vrednovanja kandidata upućuje Poziv na pisano testiranje kandidatima koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja i imaju potpunu i pravodobnu prijavu. Testiranje će se obaviti u prostoru OŠ Zemunik.

Termin testiranja: 11. prosinca 2019. (srijeda) – 13,15 sati

Vrednovanje kandidata će se provesti pismenim putem u dvije kategorije - informatička pismenost i provjera znanja iz područja:

1. Statut OŠ Zemunik (dostupan na web stranici Škole http://www.os-zemunik.skole.hr/images/statut.pdf )
  2. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12.,86/12., 126/12.,94/13.,152/14.i 7/17 i 68/18)
  3. Zakon o radu („NN“ br. 93/14, 127/17, 98/19)
  4. Pravilnik o djelokrugu rada tajnika te administrativno –tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi („NN“ br.40/14).
  5. Osnove komunikacijske i računalne pismenosti (Windows explorer, Word, Power Point, Excel, elektronska pošta, operativni sustavi,..)

Usmenom testiranju pristupaju kandidati koji su na pismenom testiranju zadovoljili najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova, a isto će biti objavljeno na na web stranici Škole pod rubrikom Natječaji (http://www.os-zemunik.skole.hr/natjecaji ).

Kandidati su dužni sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu). Kandidati koji ne mogu dokazati identitet i kandidati koji dođu nakon naznačenog vremena, neće moći pristupiti testiranju. Ne postoji mogućnost naknadnog testiranja, bez obzira na razloge koji kandidata priječe da testiranju pristupi u naznačeno vrijeme. Za kandidata koji ne pristupi postupku testiranja smatra se da je odustao od natječaja.

Povjerenstvo za vrednovanje utvrđuje Konačnu rang listu kandidata prema ukupno ostvarenom broju bodova sukladno Odluci ravnateljice o načinu vrednovanja kandidata. U slučaju da kandidat prijavljen na natječaj ostvaruje prednost pri zapošljavanju prema posebnom propisu ima jednak, najveći broj bodova s jednim ili više kandidata koji ne ostvaruju prednost pri zapošljavanju, stavlja se na prvo mjesto Konačne rang liste. Ukoliko dva ili više kandidata prijavljenih na natječaj ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema posebnom propisu imaju jednak, najveći broj bodova, prvo mjesto na Konačnoj rang listi se utvrđuje temeljem redoslijeda utvrđenog odredbama tog posebnog propisa.

Na pisano testiranje (informatička pismenost i provjera znanja) pozivaju se kandidati:

1.   Mateja Kulaš
  2.   Kristina Mađerić