Obavijest o rasporedu održavanja nastave na daljinu

Održavanje nastave na daljinu će se odvijati po ustaljenom tjednom rasporedu za svaki razredni odjel. To znači, da će učiteljice razredne nastave, kao i predmetni učitelji svaki dan slati sadržaje i upute ovisno o tome što učenici imaju po rasporedu za taj dan. Istovremeno, to ne znači da će te upute stizati u realnom vremenu održavanja nastave po satnici koja je vrijedila dok su sjedili u učionicama, niti će se od učenika očekivati da zadano riješe odmah. Učenici će odraditi svoje obaveze u dogovoru s predmetnim nastavnikom. Praćenje nastave na HTV 3, kao i Sportskoj televiziji je samo pomoć učenicima i učiteljima te nije obavezno, ali je svakako korisno. Obaveze učenika primarno su odraditi zadano od strane njihovih učiteljica i učitelja.