Obavijest - prvi nastavni dan

Dragi učenici, cijenjeni roditelji!

U ponedjeljak - 7.  rujna 2020. godine za učenike od  2. do 8. razreda nastava će se organizirati u trajanju od 8:00 do 9:00 sati. Učenici putnici dolaze u školu po rasporedu vožnje, a prilikom ulaska u autobus dužni su se pridržavati Preporuka za rad u djelatnosti prijevoza putnika autobusima tijekom epidemije koronavirusa (COVID-19)  https://www.hzjz.hr/wpcontent/uploads/2020/03/Preporuke-za-rad-u-djelatnosti-prijevoza-putnika-autobusima-tijekom-epidemije-koronavirusa-COVID-19.pdf.

Prilikom ulaska u školu učenici su po razredima raspoređeni na zasebne ulaze:

* 2. i 3. razred ulaze na dvorišna vrata;

* 5. i 6. razred ulaze na mala vrata pored učionice Likovne kulture;

* 1. i 4. razred ulaze na vrata koja se nalaze pored kotlovnice;

* 7.a, 7.b i 8. razred ulaze na glavni ulaz.

Prijem učenika 1. razreda bit će u 9:30 sati. Učenici prvoga razreda u školu dolaze u pratnji jednog roditelja.

Molimo učenike da u školu dođu sa školskim torbama jer ih na klupama čekaju udžbenici i dodatni obrazovni materijali.

Svi učenici/roditelji u školi dužni su se pridržavati epidemioloških mjera za učenike i roditelje OŠ Zemunik, Zemunik Donji izrađen prema  epidemiološkim uputama HZJZ.

Epidemiološke mjere za učenike i roditelje možete pročitati OVDJE.

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč.