Posjet Domu za odrasle

Izvještaj učenika 2. razreda:

Dolores Šarić (2. razred): "Svi skupa bilo smo u Domu za odrasle. Tamo smo radili sa slanim tijestom i bilo nam je zanimljivo. Oni su to uzeli sebi i ostavili za uspomenu. Na kraju kada smo mi to završili i predali, oprali smo ruke od tijesta. I na kraju smo se išli počastiti."

Borna Alvir (2. razred): "Učiteljica. razred i ja išli smo u posjet Domu za odrasle. Kad smo došli lijepo su nas dočekali. Onda smo radili ukrase od tijesta. Na kraju smo se počastili kolačima i sokom. Vratili smo se natrag u školu sretni i zadovoljni."