Dani kruha 2014.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u našoj školi obilježeni su 20. listopada 2014.

Nalazimo se u mjesecu listopadu, kada se po cijelome svijetu zahvaljuje Bogu Stvoritelju za kruh svagdanji i plodove zemlje. Zašto bismo mi bili iznimka? Obilježili smo taj dan priredbom koja je bila popraćena brojnim recitacijama, ugodnim raspoloženjem kao i mnogim pekarskim proizvodima. U ovom događaju sudjelovali su svi učenici naše škole, a završili smo s dragim gostima, djecom našeg vrtića koji su nam donijeli "Pekara" i "Krušku, jabuku i šljivu".