Sajam poslova

Naši osmaši, 24. listopada 2014. posjetili su "Sajam poslova".

Učenici osmog razreda u pratnji ravnateljice i pedagoginje posjetili su Sajam poslova koje se održao u zadarskom Arsenalu. Na Sajmu su se predstavljale i srednje škole iz Zadra. Svatko je mogao saznati ponešto o školi u koju se želi upisati.

Sajam poslova je prilika za direktan kontakt poslodavaca s onima koji traže posao - nezaposlenim osobama, ali i svim ostalima koji se nalaze na tržištu rada.

Organizira se uz podršku partnera na lokalnoj razini: lokalna samouprava, Hrvatska obrtnička komora, Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska udruga poslodavaca, razvojne agencije, centri za poduzetništvo, škole, veleučilišta, škole za obrazovanje odraslih i drugi.