Ekskurzija osmaša 2015.

Ove proljetne praznike posjetili smo lijepu Istru na četiri dana. U pratnji su nam bili  profesorica i razrednica Josipa Stevanja i šaljivi defektolog Leo Nemet. Posjetili smo predivnu Pulu i Brijune na kojima nas je dočekala papiga Koko, duboku jamu Baredine, Mali Hum i Motovun. Kao nagradu zbog dobrog ponašanja uspjeli smo dobiti nekoliko ugodnih iznenađenja kao što su večernji izlasci u disko i provođenje poslijepodneva na bazenu. Iako umorni i tužni zbog odlaska pri povratku je vladala ugodna atmosfera, ali za nas su to bila četiri predivna dana za druženje i šalu, a i uz to smo dosta naučili.

Osmaši 2014./2015.

Kako nam je bilo pogledajte u rubrici fotogalerija.