LiDraNo 2022.
Autor: Maja Vujević, 17. 2. 2022.

Naša je škola i ove godine bila domaćin  Općinske smotre  LiDraNa 2022.,  smotre literarnog, dramsko - scenskog i  novinarskog stvaralaštva.

LiDraNo je festival hrvatske riječi, svečanost hrvatskog govora i jezika koja pruža mogućnost učenicima pokazati svoju kreativnost, umijeće i znanje te iskazati poštovanje prema hrvatskom jeziku.

Na ovogodišnjoj smotri sudjelovalo je 15 škola kojima je osnivač Zadarska županija sa 77 učenika i 31 mentorom.

Smotra se održavala na daljinu korištenjem platforme MS Teams.

U nastavku pročitajte riječi koje je ravnateljica uputila sudionicima, a klikom na sliku poslušajte zbor naše škole.

"Ovdje smo danas spojeni istom ljubavi, pod istom zastavom, zastavom LiDraNa.

Ovdje se danas bitke ne vode i porazi ne postoje…

I zato neka vaše zastave istom bojom govore, neka ljubav nad njima caruje.

Sa svojeg oblaka i dalje neumorno maštajte i stvarajte…

Neka ljubav nad vama uvijek caruje.

Sretno svima!"

Priloženi dokumenti: