Nacionalno natjecanje iz kviza znanja i kreativnosti Čitanjem do zvijezda
Autor: Maja Vujević, 10. 5. 2022.

Posljednja, nacionalna razina natjecanja u znanju i kreativnosti "Čitanjem do zvijezda" održana je 5. svibnja za kviz znanja i 6. svibnja za kategoriju kreativnog uratka. Naši su učenici, Rachelle, Mate, Đani i Filip ostvarili odlične rezultate.

Bila je ovo zanimljiva knjižno - filmska avantura. Hvala im na predivnom druženju, čitanju i učenju!

Nadam se da je ovo zadnje natjecanje u virtualnom okruženju i da se iduće godine družimo uživo s ostalim natjecateljima.