Školski odbor

Otvoren je likovni natječaj za sve osnovne škole i predškolske ustanove

Svake godine Međunarodni dječji festival Šibenik – Hrvatska, Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik i Grad Šibenik raspisuju zajednički likovni natječaj za sve osnovne škole i predškolske ustanove u RH. Natječaj je otvoren do 10. svibnja 2018. za predškolske ustanove i do 19. svibnja 2018. za sve onovne škole. O uvjetima i temi natječaja pogledajte ovdje

LiDraNo 2018.

Koliko je znanje važno i kako ga usmjeriti znaju naši učitelji-mentori. Tako su i ovu školsku godinu uspješno započeli 2. obrazovno razdoblje općinskom smotrom LiDraNo održanoj u OŠ Pakoštane na kojoj su sudjelovali učenici: 2. razred Ema Brcanija (mentor Martina Vanjak), 3. razred Antonija Birkić (mentor Mojira Brkić), 4. razred Filip Šarić i Petra Šare (mentor Tina Perić), 6. razred Mirna Šarić i Anđela Dujak (mentor Josipa Stevanja), 7. razred Paula Šare (mentor Josipa Stevanja).

A potom i na županijsku razinu smotre LiDraNo gdje su sudjelovale učenice Ema Brcanija i Anđela Dujak.

Svima čestitamo, a ostale učenike potičemo na literarno, dramsko i novinarsko stvaralaštvo!

Predavanje za roditelje - POZIV

Poštovani roditelji učenika osmih razreda,

pozivamo vas na predavanje Odabir srednje škole – kako roditelji mogu pomoći?, na kojem ćemo proći sve važne  teme oko odabira srednje škole. Saznajte na što sve treba obratiti pozornost, koje su najčešće pogreške, kako postaviti prava pitanja te kako pomoći svom djetetu da donese dobru odluku.

Termini održavanja predavanja u ožujku:

Četvrtak 01.03.2018. u 15:00 sati

Četvrtak 15.03.2018. u 15:00 sati

Ponedjeljak 05.03.2018. u 15:00 sati

Ponedjeljak 19.03.2018. u 15:00 sati

Predavanje će se održati u CISOK-u Zadar (Polačišće 3).

Broj sudionika je ograničen stoga rezervirajte svoje mjesto prijavom na broj telefona 023/311-949, putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobnim dolaskom.

Sve usluge CISOK-a su besplatne

Školski maskenbal 2018.

Pokladnim utorkom 13. veljače 2018. završava pokladno vrijeme, tako i danas naši učenici nisu mogli odoljeti ne odjenuti se bar na jedan dan u lik iz mašte. Uz pjesmu i ples predstavljali su se pojedinačnim i grupnim kategorijama maski. Uz sve pohvale učenicima i njihovim maštovitim preobrazbama najveća pohvala svima njima na pristojnom i primjerenom ponašanju.

fotogalerija

100. dan škole

U ponedjeljak 12.veljače 2018. učenici razredne nastave 1.,2.,3. i 4. razreda sa svojim učiteljicama obilježili su 100. dan škole.
Koliko je doručak važan i što se događa kada djeca ne jedu objasnile su im toga dana njihove učiteljice, ali i pokazale kako se priprema zdrav i bogat doručak. Zajedno su pripremili i ispekli 100 palačinka, 100 muffina i napravili 100 čašica prirodnog soka.

fotogalerija

OBAVIJEST

Obavještavaju se učenici OŠ Zemunik da nastava od ponedjeljka 5.2.2018. počinje u 8,00 sati.

25. obljetnica VRO Maslenica

U Kazalištu lutaka otvorena je izložba i dodjeljene su nagrade za najuspješnije literarne i likovne radove u povodu 25. obljetnice Akcije Maslenica.

Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu 2017./2018. šk. g.

Slikovni rezultat za slika škole         Drage učenice, dragi učenici,

nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 15. siječnja 2018.godine.

Puno uspjeha u izvršavanju školskih obveza žele vam vaši učitelji!