Školski odbor

MUP - MZO - 10. državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa

Natjecanje obuhvaća korištenje Prometne Učilice te se boduje pregled poučnih sadržaja, uspješnost u rješavanju vježbi te postignuće na 4 od 10 ispita koja zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Sutra, 18.10.2018. na rasporedu je prvi ispit.

Za sudjelovanje u natjecanju učenici trebaju imati AAI@EduHR korisničke podatke koje su već dobili ili mogu dobiti u svojoj školi. Natjecati se mogu i učenici koji su se samostalno registrirali na stranicama Prometne Učilice, a čije su podatke pregledali i verificirali učitelji iz njihovih škola.

Najtecanje je organizirano u tri kategorije:

• pojedinačno natjecanje učenika po uzrastima
  • natjecanje razrednih odjeljenja i njihovih voditelja
  • natjecanje škola

Natjecanje traje do 30. studenoga 2018. (do 12:00 sati), a najuspješniji učenici, razredno odjeljenje i njihov voditelj te 3 najsupješnije škole osvojit će vrijedne nagrade (ukupno se dijeli 45 nagrada).

Nagrade za najuspješnije učenike od 1. do 4. razreda:

• prvo mjesto – Tablet PC
  • drugo mjesto – Role
  • treće mjesto – Skateboard
  • četvrto mjesto – Kaciga i prsluk
  • peto mjesto – LED svjetla za bicikl, bočica i lokot

Nagrade za najuspješnije učenike od 5. do 8. razreda:

• prvo mjesto – E-romobil
  • drugo mjesto – Role
  • treće mjesto – Kaciga i prsluk
  • četvrto mjesto – Zvučnik za smartphone
  • peto mjesto – Eksterna baterija za mobitel

Nagrada za nauspješniji razred (i njihove prijatelje):

• jednodnevni izlet po izboru

Nagrada za voditelja najuspješnijeg razreda:

• Laptop

Nagrade za 3 najuspješnije škole:

• Tablet PC

Dan kruha 2018.

Proslava Dana kruha obilježena je u našoj školi u petak 12. listopada 2018. s učenicima nižih razreda, al ostavili smo nešto i za učenike viših razreda smile.

Koliko su vrijedne naše majke i bake pokazuje bogat stol. Bilo je tu raznih krušnih proizvoda i oblika od tijesta.

Zahvaljujemo se svima koji su našu svečanost upriličili i doprinijeli svojim radoom.

Hvala učenicima i roditeljima

Obavijest o početku nastavne godine

Dragi učenici i roditelji!

Prvi dan nastave u školskoj godini 2018./2019. je 3. rujna 2018. (ponedjeljak), a nastava će se održati po sljedećem rasporedu:

• učenici od 2. do 8. razreda – 8,00 sati
  • svečani prijem učenika u prvi razred održat će se u holu škole u 9,00 sati

Svima sretnu i uspješnu novu nastavnu godinu!

Autobus vozi po rasporedu za početak nastave.

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi za sve učenike bit će 29. lipnja 2018. godine i to:

za učenike  od 1. do 7. razreda u 8,00 sati, a za učenike 8. razreda u 8,30 sati.

Popis udžbenika za školsku godinu 2018./2019. nalazi se na web stranici škole te  ostaje isti kao i ove školske godine.

Svim učenicima želimo lijepe i ugodne ljetne praznike, a učenicima osmoga  razreda upis u  željenu srednju školu.