Školski odbor

Predavanje za roditelje - POZIV

Poštovani roditelji učenika osmih razreda,

pozivamo vas na predavanje Odabir srednje škole – kako roditelji mogu pomoći?, na kojem ćemo proći sve važne  teme oko odabira srednje škole. Saznajte na što sve treba obratiti pozornost, koje su najčešće pogreške, kako postaviti prava pitanja te kako pomoći svom djetetu da donese dobru odluku.

Termini održavanja predavanja u ožujku:

Četvrtak 01.03.2018. u 15:00 sati

Četvrtak 15.03.2018. u 15:00 sati

Ponedjeljak 05.03.2018. u 15:00 sati

Ponedjeljak 19.03.2018. u 15:00 sati

Predavanje će se održati u CISOK-u Zadar (Polačišće 3).

Broj sudionika je ograničen stoga rezervirajte svoje mjesto prijavom na broj telefona 023/311-949, putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobnim dolaskom.

Sve usluge CISOK-a su besplatne

Školski maskenbal 2018.

Pokladnim utorkom 13. veljače 2018. završava pokladno vrijeme, tako i danas naši učenici nisu mogli odoljeti ne odjenuti se bar na jedan dan u lik iz mašte. Uz pjesmu i ples predstavljali su se pojedinačnim i grupnim kategorijama maski. Uz sve pohvale učenicima i njihovim maštovitim preobrazbama najveća pohvala svima njima na pristojnom i primjerenom ponašanju.

fotogalerija

100. dan škole

U ponedjeljak 12.veljače 2018. učenici razredne nastave 1.,2.,3. i 4. razreda sa svojim učiteljicama obilježili su 100. dan škole.
Koliko je doručak važan i što se događa kada djeca ne jedu objasnile su im toga dana njihove učiteljice, ali i pokazale kako se priprema zdrav i bogat doručak. Zajedno su pripremili i ispekli 100 palačinka, 100 muffina i napravili 100 čašica prirodnog soka.

fotogalerija

OBAVIJEST

Obavještavaju se učenici OŠ Zemunik da nastava od ponedjeljka 5.2.2018. počinje u 8,00 sati.

25. obljetnica VRO Maslenica

U Kazalištu lutaka otvorena je izložba i dodjeljene su nagrade za najuspješnije literarne i likovne radove u povodu 25. obljetnice Akcije Maslenica.

Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu 2017./2018. šk. g.

Slikovni rezultat za slika škole         Drage učenice, dragi učenici,

nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 15. siječnja 2018.godine.

Puno uspjeha u izvršavanju školskih obveza žele vam vaši učitelji!

Obavijest - Božićna priredba 2017.

U petak - 22. prosinca 2017. zadnji je dan nastave u I. obrazovnom razdoblju.

Dragi prijatelji, roditelji, djedovi i bake,

pozivamo vas na Božićnu priredbu OŠ Zemunik u petak, 22. prosinca 2017. u 17:30 sati.

Dođite i veselite se s nama!

Pripreme za provedbu upisa u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2018./2019.

Osnovna škola Zemunik izvršit će predupis djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u šk. god. 2018./2019. u vremenu od 29. siječnja do 31. siječnja 2018. u terminu od 8.00 do 12.00 sati u uredu pedagoga/defektologa.

Pravo upisa u 1. razred osnovne škole imaju djeca koja do 01. travnja 2018. godine navršavaju šest (6) godina života. Na predupisu uz osnovne informacije o djetetu (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, ime oca i majke) potrebno je znati jedino OIB djeteta (nije potrebno donositi dokumente) i dovoljno da dođe jedan roditelj/skrbnik bez djeteta.

Za djecu koja će šest godina navršiti do kraja tekuće godine, a nisu školski obveznici roditelj/skrbnik može najkasnije do 31. ožujka tekuće godine podnijeti Uredu zahtjev za uvrštavanje djeteta u popis školskih obveznika (Obrazac 6) uz priloženo mišljenje stručnog tima predškolske ustanove o psihofizičkom stanju djeteta. Obrazac 6, odnosno zahtjev koji podnose roditelji/skrbnici Uredu,  dostupan je na web stranicama Ureda državne uprave u Zadarskoj županiji (www.udu-zz.hr) pod linkom „obavijest i izvješća“.

Zahtjevi sa pripadajućom dokumentacijom mogu se dostaviti  skenirani Uredu na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.., ili na adresu: Ured državne uprave u Zadarskoj županiji, Služba za društvene djelatnosti, Odjel za prosvjetu, kulturu i sport, Zadar, Josipa Jurja Strossmayera 20.

Upis u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2018./2019. obavit će se od 18. do 21. lipnja 2018.

Stručna služba Osnovne škole Zemunik