Natječaj za radno mjesto: učitelja/ice glazbene kulture 29.3.2016.

Na osnovi članka 107. stavak 1.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, članka 12. stavak 2. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te članka 72. Statuta Osnovne škole ZEMUNIK, Zemunik Donji, ravnateljica Škole  raspisuje

Za poslove:

1. UČITELJA/ICE GLAZBENE KULTURE, na neodređeno vrijeme 5 sati tjedno neposrednog rada s učenicima, odnosno 12 sati ukupne tjedne norme.

UVJETI: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu za natječaj  priložiti:

•  dokaz o potrebnoj stručnoj spremi,
  • životopis,
  • domovnicu,
  • potvrdu da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 (osam) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje. Nepotpune prijave kao i prijave dostavljene nakon propisanog roka neće se razmatrati. Podnositelji molbi bit će obaviješteni o rezultatima izbora u zakonskom roku.

Prijave s potrebnim dokumentima dostaviti na adresu: OSNOVNA ŠKOLA ZEMUNIK, 23222 ZEMUNIK DONJI, I. ulica br. 20 (za natječaj)

U Zemuniku, 29. ožujka 2016. godine