Poziv na sjednicu Školskog odbora 26. kolovoza 2019.

REPUBLIKA HRVATSKA

ŽUPANIJA ZADARSKA

OSNOVNA ŠKOLA ZEMUNIK

ZEMUNIK DONJI

KLASA: 003-06/19-01-11

UR. BROJ: 2198-1-46/19-01

Zemunik, 23. kolovoza 2019.

ČLANOVIMA ŠK. ODBORA                                                                                                                                                                                                                            TAJNICI

P  O  Z  I V

Pozivate se da dana 26. kolovoza 2019. godine (ponedjeljak) prisustvujete sjednici Školskog odbora koja će se održati s početkom u 9 sati.

DNEVI RED:

1. Donošenje Odluke o imenovanju ravnatelja/ice OŠ Zemunik,