Školski odbor

Zapisnik povjerenstva za jednodnevni izlet učenika

Na osnovi članka 14. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, a na prijedlog Učiteljskog vijeća i Vijeća roditelja ravnatelj je imenovao Povjerenstvo za pripremu i provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za jednodnevni izlet  učenika 3., 4., 5., 6. i  7.razreda.

Sastanak povjerenstva je započeo 6. travnja 2017. godine u 12:40 h, u prostorijama Osnovne škole Zemunik.

Opširnije:Zapisnik povjerenstva za jednodnevni izlet učenika

Poništenje postupka javne nabave bagatelne vrijednosti

Na osnovi članka 15. stavak 2. Pravilnika o provedbi postupka nabave bagatelne vrijednosti, obavještavamo Vas da je ravnateljica Škole donijela Odluku o poništenju poziva za dostavu ponuda za opremanje školske kuhinje potrebnim inventarom, KLASA: 602-02/16-01-72, UR. BROJ: 2198-1-46/16-01 od 6. srpnja 2016. godine. Time je poništen postupak javne nabave bagatelne vrijednosti u predmetu: opremanje školske kuhinje u Osnovnoj školi Zemunik, Zemunik Donji, zbog nepotpune specifikacije artikala.