Zapisnik povjerenstva za ekskurziju

Sa sastanka Povjerenstva za provođenje javnog poziva za školsku ekskurziju učenika 8.razreda održanog dana 19. siječnja 2015. godine s početkom u 12 sati i 30 minuta.

Sastanku su nazočili svi imenovani članovi Povjerenstva, ravnateljica i tajnica škole.

Na sastanku su otvorene ponude triju turističkih agencija, koje su se javile na javni poziv za ekskurziju učenika 8. razreda i to:

1. MIATOURS, putnička agencija/travel agency, Zadar
  2. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA d. o. o., Imotski
  3. IMO TOURS D. O. O., putnička agencija, Imotski

Nakon što su javno pročitane sve ponude Povjerenstvo je tajnim glasovanjem jednoglasno odabralo ponudu putničke agencije/travel agency MIATOURS iz Zadra. Spomenuta agencija je cjenovno najpovoljnija i iznosi =1.650,00 kn.

Povjerenstvu se svidio program putovanja kao i to da su osigurana tri puna pansiona bez nadoplate.