Obavijest o izboru učitelja glazbene kulture

Obavještavamo vas kako je izvršen izbor kandidata po natječaju od 7. veljače 2019. godine koji je  objavljen na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Osnovne škole Zemunik i Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za učitelja/icu glazbene kulture na neodređeno nepuno radno vrijeme, 14 sati ukupnog tjednog zaduženja. Školski odbor je na sjednici održanoj 26. veljače 2019., na prijedlog ravnateljice, dao suglasnost za zapošljavanje J.K., profesorice glazbene kulture.

Ravnateljica:                                                                                                                       Božena Župan, dipl. uč. i dipl. bibl.

Obavijest o natječaju za radno mjesto učitelja/ice prirode

Izvješćujemo Vas da je prema natječaju za radno mjesto učitelja/ice prirode objavljenom dana 16. listopada 2018. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Zemunik, Zemunik Donji,  uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, na sjednici održanoj dana 29. listopada 2018. godine izabrana TAJANA MOROVIĆ TOLJA, prof. biologije, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima te je s imenovanom sklopljen ugovor o radu dana 10. listopada 2018. godine.

Ravnateljica:

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč.

Obavijest o izboru kandidata za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave

Izvješćujemo Vas da je prema natječaju za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave objavljenom dana 17. rujna 2018. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Zemunik, Zemunik Donji,  uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, na sjednici održanoj dana 9. listopada 2018. godine izabrana ANĐELA ŠARE, diplomirana učiteljica razredne nastave, koja udovoljava uvjetima natječaja i zakonskim uvjetima te je s imenovanom sklopljen ugovor o radu dana 10. listopada 2018. godine.

Ravnateljica:

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč.