Izvod iz zapisnika školskog odbora - 16. veljače 2016.

IZVOD IZ ZAPISNIKA ŠKOLSKOG ODBORA ODRŽANE DANA 16. VELJAČE 2016.

GODINE S POČETKOM U 12,45 SATI

NAZOČNI: M. Pranjić, T. Perić, I. Šarić, D. Pinčić, ravnateljica i tajnica.

NENAZOČNI: J. Marušić, L. Nemet, M. Dujak (opravdala izostanak).

DNEVNI RED:

1. Donošenje odluke o sređivanju imovinsko pravnih odnosa između OŠ Zemunik i Općine Zemunik,
  2. Usvajanje Financijskog izvješća za 2015. godinu,
  3. Razno
  1. 1.). Donesena odluka o davanju suglasnosti Općini Zemunik Donji za suvlasništvo nad šk. igralištem. Suglasnost će se uputiti Županijskoj skupštini na odobrenje.

Ad 2.). Usvojeno Financijsko izvješće za 2015. godinu.

Ad 3.). Članovi šk. odbora upoznati sa zahtjevima škole upućenim Upravnom odjelu za društvene djelatnosti a u svezi postavljanja zaštitne ograde na ulazu u školu, postavljanju video nadzora, izmjeni vanjske i unutarnje stolarije i dobivanju energetskog certifikata.

Sjednica završila s radom u 13,20 sati.

Zapisničar:                                                                  Predsjednik Šk. odbora:

Miljenka Prenđa Sarić                                                           Marijan Pranjić, prof.