Obavijest kandidatima o izboru po objavljenom natječaju od 21. rujna 2016.

SVIM KANDIDATIMA

Obavještavaju se kandidati, učesnici natječaja koji je objavljen na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na web stranici Osnovne škole Zemunik, Zemunik Donji, od 21. rujna 2016. godine, da je Školski odbor na sjednici održanoj dana 4. listopada 2016. godine donio slijedeću odluku o izboru kandidata:

• Učitelja/ice razredne nastave na neodređeno puno radno vrijeme, na prijedlog ravnateljice, Školski odbor dao je prethodnu suglasnost za zapošljavanje Božice Baždarić, diplomirane učiteljice razredne nastave s pojačanim programom iz nastavnog predmeta Hrvatski jezik koja u potpunosti ispunjava uvjete natječaja.
  • Učitelja/ice matematike na puno određeno radno vrijeme, do povratka radnice s neplaćenog dopusta, na prijedlog ravnateljice, Školski odbor dao je prethodnu suglasnost za zapošljavanje Tomislava Marušića, prvostupnika matematike.
  • Učitela/ice glazbene kulture, na nepuno neodređeno radno vrijeme 13 sati ukupnog tjednog zaduženja, na prijedlog ravnateljice, Školski odbor dao je prethodnu suglasnost za zapošljavanje Tee Slavica, magistre muzike, koja u potpunosti ispunjava uvjete.
  • Učitelja/ice prirode, na određeno vrijeme, 3 sata tjedno nije stigla nijedna prijava te na prijedlog ravnateljice, Školski odbor  daje prethodnu suglasnost da se prof. biologije zadužuje sa 3 sata prekovremenog rada.

Ravnateljica:

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč.

Dostavlja se:

1.  Web stranica škole,