Školski odbor

Obavijest o izboru kandidata za učitelja/icu matematike

Obavještavaju se kandidati prijavljeni na natječaj za učitelja/icu MATEMATIKE, na određeno vrijeme do povratka radnice s neplaćenog dopusta,  objavljenog na mrežnim stranicama Škole i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 10. veljače 2017. godine, da je na sjednici Školskog odbora održanoj dana 2. ožujka 2017. godine izabran TOMISLAV MARUŠIĆ, prvostupnik matematike.

Ravnateljica:

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč., v. r.