Školski odbor

Izvod iz zapisnika sa sjednice školskog odbora održane 12. siječnja 2017.

NAZOČNI: M. Pranjić, J. Stevanja, M. Dujak, D. Pinčić, T. Perić, T. Perić, B. Paleka, i ravnateljica B. Župan

NENAZOČNI: M. Prenđa Sarić, tajnica škole.

Predsjednik Školskog odbora pročitao je Zapisnik sa  konstituirajuće sjednice školskog odbora održane dana 9. siječnja 2017. godine. Na isti nije bilo primjedbi. Potom je predložio

DNEVNI RED:

1. Rješavanje pristiglih molbi na natječaj za učitelja/icu razredne nastave, na određeno vrijeme, do povratka radnice s održavanja trudnoće.
  2. Razno

Ad 1.). Za učiteljicu razredne nastave, do povratka radnice s održavanja trudnoće jednoglasno primljena MARTINA KOTARŠĆAK, dijete poginulog hrvatskoga branitelja.

Ad 1.). O drugoj točki dnevnog reda nije se raspravljalo.

Zapisničar:                                                                       Predsjednik Školskog odbora:

Josipa Stevanja, prof., v. r.                                                            Marijan Pranjić, prof., v. r.