Zapisnik o javnom otvaranju ponuda

1. Naziv i sjedište naručitelja: Osnovna škola Zemunik, I. ulica br. 20, 23222 Zemunik Donji
  1. Predmet:

Organizacija višednevne izvanučioničke nastave za učenike četvrtoga razreda

1. Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude, a za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, odredište Hrvatsko zagorje – Zagreb, za učenike četvrtoga razreda u školskoj 2017./2018. godini, na javnom otvaranju ponuda 21. veljače 2018. s početkom u 12:30 sati je ustanovilo da na javni poziv nije pristigla ni jedna ponuda.
  1. Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude, a za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave, odredište Hrvatsko zagorje – Zagreb, za učenike četvrtoga razreda u školskoj 2017./2018. godini, odlučilo je ponoviti javni poziv.