Obavijest o izboru kandidata za učitelja/icu razredne nastave

Temeljem članka 114. st. 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17.), a uz prethodnu suglasnost Školskog odbora Osnovna škola Zemunik, objavljuje

O B A V I J E S T

Prema natječaju objavljenom 8. ožujka 2018. g. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Zemunik:

- na radno mjesto učiteljice razredne nastave na neodređeno, puno radno vrijeme primljena je Nikolina Orlović Vunić, magistra primarnog obrazovanja s modulom iz Hrvatskog jezika i književnosti.

Ravnateljica:

Božena Župan, dipl. bibl. i dipl. uč.