Obavijest o izboru učitelja glazbene kulture

Obavještavamo vas kako je izvršen izbor kandidata po natječaju od 7. veljače 2019. godine koji je  objavljen na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Osnovne škole Zemunik i Hrvatskom zavodu za zapošljavanje za učitelja/icu glazbene kulture na neodređeno nepuno radno vrijeme, 14 sati ukupnog tjednog zaduženja. Školski odbor je na sjednici održanoj 26. veljače 2019., na prijedlog ravnateljice, dao suglasnost za zapošljavanje J.K., profesorice glazbene kulture.

Ravnateljica:                                                                                                                       Božena Župan, dipl. uč. i dipl. bibl.